Wzięłam jakieś rachunki, co miałam pod ręką i ot, co z tego wynika:)
szampon Dove: 10.600 pesos colombianos = 15,30 zl
płatki Fitness 8.000 = 12 zl
1 papryka 650 = 1 zl
1 mango 1.200 = 1,80 zl (2.800 za kilo = 3,20 za kilo:)
mleko 1litr 2.000 = 3 zl
1 cebula 350 = 0,5 zl
chipsy 2.230 = 3,30 zl
piwo w puszcze 1.560 = 2, 30 zl
inne piwo w puszce 1.450 = 2, 10 zl
oliwa z oliwek 9.000 = 13, 50 zl
4 jogurty 3.200 = 4,70 zl
Coca cola 1,5 litra 2.300 = 3,50 zl
dezodorant Rexona 6.500 = 10 zl
banany (zwykle) 1.700/kg = 2,50 zl/kg
3 kolby kukurydzy 1.800 = 2,70 zl
3 marchewki 1.000 = 1,50 zl
mango na ulicy, pokrojone w kubeczku 1.000 = 1, 50 zl
1 zajęcia (2 godziny) salsy 6.000 = 9 zl
30 godzin salsy 50.000 = 75 zl
1 przejazd autobusem 1.500 = 2,20 zl
obiad na uniwerku (zupa, drugie, sok ze swiezych owocow i jakis cukierek jako deser) 5.000 = 7, 50 zl
dobra, tyle na dziś, coś nie mam za dużo owoców na rachunku, nastepnym razem dla zainteresowanych:)
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
az sie glodna zrobilam... :P
ReplyDeletena te piwa w puszce razem z cebula hehe
ReplyDelete